TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

100. URODZINY KAROLA WOJTYŁY

Sejm ustanowił rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II. 18 maja 2020 r. przypada stulecie urodzin Karola Wojtyły, Ojca Świętego Jana Pawła II, „naszego wielkiego rodaka zasłużonego w walce o wyzwolenie Polski spod jarzma komunizmu.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

"Zakochaj się w czytaniu"

Walentynki to święto zakochanych, dzień wyznawania miłości oraz obdarowywania się drobnymi upominkami. Dla bibliotek to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

,,Mikołajkowe czytanie’’- akcja czytelnicza w Ustrzykach

6 grudnia w ustrzyckiej filii PBW w Krośnie odbyła się akcja ,,Mikołajkowe czytanie’’. Z tej okazji dzieci z klasy 1 SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych odwiedziły naszą bibliotekę, która przybrała w tym dniu czerwoną barwę, gdyż uczniowie ubrani byli na

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Święto Pluszowgo Misia w Ustrzykach Dolnych

25 listopada swoje święto obchodził najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami ‘’Grupa Biedroneczki’’ z Przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych zaprosiły ustrzycką filię PBW Krosno.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Konkurs recytatorski w Ustrzykach Dolnych

20 listopada br. w Przedszkolu w Ustjanowej Górnej odbył się konkurs recytatorski pt. "Jesień". Prezentowane były wiersze o tematyce jesiennej. W konkursie uczestniczyły dzieci w wieku: 4,5 i 6 lat.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek w Ustrzykach

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ustrzycka Filia PBW w Krośnie obchodziła go z uczniami klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych.