TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski w Ustrzykach Dolnych

Tegoroczna edycja VII Powiatowego konkursu recytatorskiego pod hasłem "To, co zabawne, wesołe, śmieszne czyli humor i satyra w poezji" odbyła się 16 maja 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ustrzykach Dolnych.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Ustrzykach Dolnych

W ramach  Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w dniach 8-15 maja 2019 ustrzycka filia PBW w Krośnie przygotowała szereg atrakcji m. in.: zajęcia edukacyjne „Poczuj magię biblioteki”,

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Pisanka Wielkanocna – konkurs międzyszkolny

Ustrzycka filia PBW w Krosno oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ustrzykach Dolnych zapraszają uczniów kl. 4-8 szkół podstawowych do udziału w konkursie „Pisanka wielkanocna’’.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Bardzo słodka ‘’Akcja czytelnicza’’

Biblioteka Pedagogiczna w Ustrzykach Dolnych 28 lutego w tłusty czwartek zorganizowała Akcje czytelniczą „Pączek za książkę ”. Celem takich akcji czytelniczych zawsze jest zachęcenie do czytania do zapoznania się z biblioteką z księgozbiorem i do

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Dzień św. Walentego w ustrzyckiej filii

14 lutego Dzień Zakochanych w ustrzyckiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie świętowano pod hasłem „Przez książkę do serca’’. Z tej okazji zaprezentowano książki, które skradły serca naszych czytelników spośród zbiorów bibliotecznych.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Zajęcia feryjne w bibliotece …

Pierwszy dzień zimowych ferii ustrzyckiej filii PBW w Krośnie rozpoczęliśmy od zajęć plastyczno – czytelniczych ‘’Okładka do mojej ulubionej książki’’.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

„Przez książkę do serca’’

Z okazji Dnia Świętego Walentego ustrzycka filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w walentynkowych konkursach, grach i zabawach „Przez książkę do serca’’.