TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

"Zakochaj się w czytaniu"

Walentynki to święto zakochanych, dzień wyznawania miłości oraz obdarowywania się drobnymi upominkami. Dla bibliotek to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

,,Mikołajkowe czytanie’’- akcja czytelnicza w Ustrzykach

6 grudnia w ustrzyckiej filii PBW w Krośnie odbyła się akcja ,,Mikołajkowe czytanie’’. Z tej okazji dzieci z klasy 1 SP nr 1 w Ustrzykach Dolnych odwiedziły naszą bibliotekę, która przybrała w tym dniu czerwoną barwę, gdyż uczniowie ubrani byli na

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Święto Pluszowgo Misia w Ustrzykach Dolnych

25 listopada swoje święto obchodził najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami ‘’Grupa Biedroneczki’’ z Przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych zaprosiły ustrzycką filię PBW Krosno.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Konkurs recytatorski w Ustrzykach Dolnych

20 listopada br. w Przedszkolu w Ustjanowej Górnej odbył się konkurs recytatorski pt. "Jesień". Prezentowane były wiersze o tematyce jesiennej. W konkursie uczestniczyły dzieci w wieku: 4,5 i 6 lat.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek w Ustrzykach

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ustrzycka Filia PBW w Krośnie obchodziła go z uczniami klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Światowy Dzień Osób Jąkających się

22 października to Światowym Dzień Osób Jąkających się ustanowiony w celu poprawy funkcjonowania ich w społeczeństwie, rozpowszechnia informacji o jąkaniu, złożoności problemu, możliwości zapobiegania i terapii.