TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Święto Pluszowgo Misia w Ustrzykach Dolnych

25 listopada swoje święto obchodził najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami ‘’Grupa Biedroneczki’’ z Przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych zaprosiły ustrzycką filię PBW Krosno.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Konkurs recytatorski w Ustrzykach Dolnych

20 listopada br. w Przedszkolu w Ustjanowej Górnej odbył się konkurs recytatorski pt. "Jesień". Prezentowane były wiersze o tematyce jesiennej. W konkursie uczestniczyły dzieci w wieku: 4,5 i 6 lat.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek w Ustrzykach

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ustrzycka Filia PBW w Krośnie obchodziła go z uczniami klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Światowy Dzień Osób Jąkających się

22 października to Światowym Dzień Osób Jąkających się ustanowiony w celu poprawy funkcjonowania ich w społeczeństwie, rozpowszechnia informacji o jąkaniu, złożoności problemu, możliwości zapobiegania i terapii.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Żyj bez uzależnień

Od 19 września w ustrzyckiej filii PBW Krosno można oglądać prezentacje naszych zbiorów bibliotecznych dotyczących profilaktyki uzależnień.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

8. edycja Narodowego Czytania w Ustrzykach Dolnych

Podczas tegorocznej 8. edycji Narodowego Czytania ustrzycka fila PBW Krosno uczestniczyła w dwóch akcjach czytelniczych zorganizowanych przez Powiatową Bibliotekę Miejską im. Eugeniusz Wanieka w Ustrzykach Dolnych oraz przez Szkołę Podstawową im. Bohaterów