TREŚĆ GŁÓWNA

‘’W podróże małe i duże’’

Nowości - rekomendacje

19 sierpnia obchodzimy Światowy Dzień Fotografii. To dobra okazja, by przypomnieć sobie, jak to wszystko się zaczęło i jak długą drogę przeszła w ciągu niespełna 200 lat fotografia, zanim stała się dominującym

Autyzm

Nowości - rekomendacje

Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwoju, powodującym trudności w postrzeganiu świata, uczeniu się, w zakresie umiejętności komunikowania się oraz nawiązywania relacji społecznych.

Śladami bieszczadzkich szlaków - rekomendacje literatury

Nowości - rekomendacje

W tej prezentacji zebrane są najciekawsze książki o Bieszczadach. Najpiękniejsze krajobrazy Bieszczadów i Beskidu Niskiego.Przekonasz się, jak urzekająca jest przyroda tej części regionu i nabierzesz ochoty na górskie wędrowanie.

Kreatywna edukacja przyrodnicza w szkole podstawowej

Nowości - rekomendacje

Rekomendacje z zakresu edukacji przyrodniczej pomogą w rozbudzeniu zainteresowań przyrodniczych dzieci, nauce obserwowania obiektów i zjawisk przyrodniczych. Wystarczy tylko sięgnąć po nasze propozycje aby rozwinąć ciekawość otaczającego nas świata

Warto poczytać , warto znać ....

Nowości - rekomendacje

Polecamy pozycje wydawnicze, które mogą zainspirować nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców do nowego spojrzenia na współczesną edukację, jej zadania i cele.

Światowy Dzień Turystyki

Nowości - rekomendacje

W 1979 roku Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) ustanowiła dzień 27 września Światowym Dniem Turystyki (ŚDT).