TREŚĆ GŁÓWNA

„O kobiecej sile”.

Nowości - rekomendacje

Poznajmy historię wielkich kobiet dzięki rekomendacji „O kobiecej sile”, która prezentuje książki o niezwykłych kobietach. Kobietach mądrych, silnych i niepokornych, które nie bały się używać rozumu i kobiecego uroku, by dostawać to, czego chciały.

‘’Afirmacja pozytywnego myślenia ’’

Nowości - rekomendacje

‘’Afirmacja pozytywnego myślenia ’’ – to zestaw książek z zakresu rozwoju duchowego, pozwalające uwierzyć w spełnienie i szczęście w absolutnie każdej

10 grudnia Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

Nowości - rekomendacje

Co roku 10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Święto to zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka w 1948 roku.

Europejski Dzień Seniora

Nowości - rekomendacje

20 października przypada Europejski Dzień Seniora. Obchody tego dnia mają na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku osób starszych w społeczeństwie. Z tej okazji jasielska

"Bajkowy świat zwierząt"

Nowości - rekomendacje

‘’Bajkowy świat zwierząt’’ to rekomendacja pięknie ilustrowanych bajek o zwierzętach . Dzięki nim nasi milusińscy poznają zwyczaje i przygody wielu niezwykłych bohaterów.

Europejski Dzień Parków Narodowych

Nowości - rekomendacje

Europejski Dzień Parków Narodowych obchodzony jest w rocznicę utworzenia pierwszego parku narodowego w Europie. Tym najstarszym europejskim parkiem narodowym jest szwedzki Sarek powołany 24 maja 1909 r.

Tolerancja i akceptacja

Nowości - rekomendacje

Dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o tolerancji i akceptacji, przygotowaliśmy rekomendacje naszych zbiorów.

Kwiaty w ogrodzie, w domu, na balkonie werandzie i patio

Nowości - rekomendacje

Piękne kwiaty w domu czy w ogrodzie to ogromna radość, ale też duże wyzwanie. Skorzystaj z mnóstwa ciekawych wskazówek ułatwiających ich uprawę i pielęgnację zawartych w rekomendacji literatury