TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Jasło

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania z jasielską Filią

26 września 2019 r. w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, jasielska Filia PBW w Krośnie zorganizowała zajęcia czytelnicze dla dzieci z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle. Podczas spotkania uczniowie wysłuchali opowieści:

Jasło

Opis alternatywny

Narodowe Czytanie 2019 w Pałacu Sroczyńskich w Jaśle

8. Narodowe Czytanie zorganizowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krośnie Filia w Jaśle i Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle odbyło się 18 IX 2019 r. w Pałacu Sroczyńskich w Jaśle.

Jasło

Opis alternatywny

Czytamy nowele polskie

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle zapraszają 18 września 2019 r. o godz. 11.00

Jasło

Opis alternatywny

Wakacyjne podróże z książką w jasielskiej Filii

10 lipca br. wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki" w Jaśle wzięli udział w zajęciach czytelniczych „To i owo, czyli z książką na wesoło". Celem spotkania było propagowanie czytania wśród dzieci, a przede wszystkim pokazanie, że z książką

Jasło

Opis alternatywny

Wizyta uczniów Zespołu Szkół nr 3 w jasielskiej Filii

W dniu 4 czerwca br. jasielską Filię PBW w Krośnie odwiedzili uczniowie kl. II z ZS nr 3 w Jaśle. Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki i jej księgozbiorem.