TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Jasło

Opis alternatywny

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Prelekcja p. Przemysława Misiołka adiunkta z Muzeum Regionalnego w Jaśle oraz wystawa zbiorów to wydarzenia, które przygotowała jasielska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie

Jasło

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji jasielska Filia PBW w Krośnie przygotowała zajęcia online dla dzieci z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle.

Jasło

Opis alternatywny

„Kolędujmy Jezusowi małemu”

Styczeń, w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie, to czas organizowania Wieczornicy Bożonarodzeniowej.

Jasło

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień to dobra okazja na przypomnienie dzieciom ulubionych bajkowych bohaterów.

Jasło

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w kręgu poezji regionalnej

Jasielska Filia włączyła się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W tym roku motywem przewodnim była twórczość poetów regionalnych. Czytaliśmy online dla przedszkolaków z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

Jasło

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

21 września 2020 r. Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle, po raz piąty, zorganizowało spotkanie integracyjne z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.

Jasło

Opis alternatywny

„Budujemy więzi”

Pod hasłem „Budujemy więzi” przebiega tegoroczny Tydzień Wychowania. Z tej okazji jasielska filia przygotowała ekspozycję zbiorów,

Jasło

Opis alternatywny

Literacka podróż na afrykański ląd

Wakacje to czas podróżowania, zwiedzania ciekawych miejsc. Jednak poznawanie świata niekoniecznie musi się wiązać stricte z podróżowaniem, zwłaszcza w obecnym czasie pandemii.

Jasło

Opis alternatywny

Lato z czworonogiem

1 lipca przypada Światowy Dzień Psa - święto najlepszego i najwierniejszego przyjaciela człowieka.