TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Jasło

Opis alternatywny

Wakacyjne podróże z książką

W wakacyjną podróż z książką zabraliśmy wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki" oraz Franciszkańskiej Świetlicy „Radosna Przystań” w Jaśle.

Jasło

Opis alternatywny

XVIII Tydzień Bibliotek w jasielskiej Filii

Tydzień Bibliotek to wyjątkowy czas na promocję czytelnictwa i biblioteki. Jasielska Filia na XVIII Tydzień Bibliotek przygotowała zajęcia online dla dzieci z młodszych klas z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle.

Jasło

Opis alternatywny

XIII Wieczór Twórczości Młodych

Wychodząc naprzeciw młodym ludziom z pasją, jasielska Filia, organizuje spotkania młodych twórców. Od 2008 roku, w miesiącu kwietniu organizujemy Wieczór Twórczości Młodych.

Jasło

Opis alternatywny

Światowy Dzień Ziemi w jasielskiej filii

Światowy Dzień Ziemi to wspaniała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o naszej planecie, o tym jaki wpływ wywierają zanieczyszczenia na nasze środowisko,

Jasło

Opis alternatywny

21 marca Światowy Dzień Poezji

21 marca, od 1999 roku, obchodzony jest Światowy Dzień Poezji. Ustanowiony został on przez UNESCO. Jego ideą jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie oraz rozbudzenie miłości do twórczości regionalnej.

Jasło

Opis alternatywny

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Prelekcja p. Przemysława Misiołka adiunkta z Muzeum Regionalnego w Jaśle oraz wystawa zbiorów to wydarzenia, które przygotowała jasielska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie

Jasło

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Z tej okazji jasielska Filia PBW w Krośnie przygotowała zajęcia online dla dzieci z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle.

Jasło

Opis alternatywny

„Kolędujmy Jezusowi małemu”

Styczeń, w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie, to czas organizowania Wieczornicy Bożonarodzeniowej.

Jasło

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień to dobra okazja na przypomnienie dzieciom ulubionych bajkowych bohaterów.