TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Brzozów

Opis alternatywny

V Opłatek Poetycki w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie oraz Ruch Poetycki „Zgrzyt” zapraszają poetów oraz miłośników poezji na V Opłatek Poetycki. Spotkanie odbędzie się w lokalu biblioteki 17 grudnia 2018 r. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Brzozów

Opis alternatywny

„Zdarzyło się w Polsce” – zajęcia w Brzozowie

12 grudnia 2018 r. brzozowską Filię PBW odwiedzili uczniowie klasy piątej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie, by uczestniczyć w zajęciach, których motywem przewodnim była zachęta do poznawania historii naszej ojczyzny poprzez czytanie opowiadań polskich

Brzozów

Opis alternatywny

Wystawa „Przygody bieli i czerni” w Brzozowie

Brzozowska Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzozowie zapraszają na wystawę „Przygody bieli i czerni”.

Brzozów

Opis alternatywny

Niepodległa – ludzie i wydarzenia

Brzozowska Filia PBW w Krośnie gościła młodzież z ZSE w Brzozowie na spotkaniu poświęconemu ludziom i wydarzeniom, które doprowadziły do odzyskania niepodległości przez Polskę w listopadzie 1918 r.

Brzozów

Opis alternatywny

100 – lecie niepodległej Polski – wystawa w Brzozowie

W ramach upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę brzozowska Filia Pedagogicznej Biblioteki Pedagogicznej w Krośnie przygotowała wystawę „Ta, co nie zginęła: 100-lecie niepodległej Polski”. Ekspozycję przygotowano w oparciu

Brzozów

Opis alternatywny

Jesienne Spotkanie z poezją „Zgrzytu” w Brzozowie

15 października 2018 r. w Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie Filii w Brzozowie odbyło się kolejne spotkanie z poetami związanymi z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt”.

Brzozów

Opis alternatywny

Październikowe Spotkanie autorskie z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt"

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie zaprasza na Spotkanie autorskie z poetami związanymi z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt", które odbędzie się 15 października 2018 r. o godz. 16.30 w lokalu biblioteki.
Serdecznie zapraszamy

Brzozów

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w brzozowskiej Filii

2 października 2018 r., w nawiązaniu do obchodzonego końcem września Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, brzozowska Filia PBW zorganizowała zajęcia czytelnicze dla dzieci w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie.