TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Brzozów

Opis alternatywny

„Zakładkowy pokaz mody” – wystawa w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzozowie zapraszają na wystawę „Zakładkowy pokaz mody”. Pomysłowe prace pokonkursowe wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego będzie

Brzozów

Opis alternatywny

O demokracji w Brzozowie

Prawa i wolności człowieka, wolne wybory, rządy prawa, trójpodział władzy, konstytucja, ochrona praw mniejszości - takie tematy poruszano 29 października br. podczas zajęć w brzozowskiej Filii PBW w Krośnie.

Brzozów

Opis alternatywny

Rzeczywistość ciemności w brzozowskiej Filii

„Czarna książka kolorów” kolejny raz była „bohaterką” zajęć w brzozowskiej Filii PBW w Krośnie. 28 października klasa 4a Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie uczestniczyła u nas w zajęciach pod hasłem „Rzeczywistość ciemności”

Brzozów

Opis alternatywny

Spotkanie nauczycieli bibliotekarzy w brzozowskiej Filii

23 października 2019 r. w brzozowskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym Spotkanie Zespołu „Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy”.

Brzozów

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Brzozowie

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w dniu 30 września 2019 r. nauczyciel bibliotekarz brzozowskiej Filii odwiedził dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie.

Brzozów

Opis alternatywny

Jesienne spotkanie z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt”

20 września 2019 r. w brzozowskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej odbyło się kolejne spotkanie autorskie z poetami Ruchu Poetyckiego „Zgrzyt”. W piątkowe popołudnie przybyli do biblioteki goście wysłuchali najnowszych wierszy

Brzozów

Opis alternatywny

Wrześniowe Spotkanie autorskie z poetami „Zgrzytu” w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie zaprasza na Spotkanie autorskie z poetami związanymi z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt", które odbędzie się 20 września 2019 r. o godz. 16.00 w lokalu biblioteki.


Brzozów

Opis alternatywny

Narodowe Czytanie nowel polskich w Brzozowie

Wzorem lat ubiegłych 9 września br. brzozowska Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie, tym razem we współpracy ze Stowarzyszeniem „Młodzi Dla Brzozowa”, włączyła się w akcję Narodowego Czytania.

Brzozów

Opis alternatywny

Zielone i baśniowe wakacje w Brzozowie

W lipcu br. dwukrotnie mieliśmy okazję spotkać się z dziećmi z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Brzozowie. Za pierwszym razem małe „Wędrowniczki” odwiedziły bibliotekę, gdzie spędzając kilka chwil „zielonych wakacji”, poznawały tajemnice lasu

Brzozów

Opis alternatywny

Wernisaż Katarzyny Kot w Brzozowie

5 lipca br. mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece grupę osób na otwarciu tematycznej wystawy rysunku „Zamiana ról” Katarzyny Kot.