TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Brzozów

Opis alternatywny

Konkurs recytatorski „Poezja Anny Kajtochowej” w Brzozowie

26 marca w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta w Brzozowie odbył się Konkurs recytatorski poezji Anny Kajtochowej, którego współorganizatorem była brzozowska Filia PBW w Krośnie oraz Ruch Poetycki „Zgrzyt”.

Brzozów

Opis alternatywny

Ferie w Brzozowie

Brzozowską Filię na początku ferii odwiedziła grupa dzieci z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak, aby wziąć udział w „oswajaniu ciemności”. Zajęcia z wykorzystaniem odpowiednich zabaw, „Czarnej książki kolorów”, historii Louisa Braille’a

Brzozów

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka u „Humnisiów”

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka na pamiątkę urodzin jego twórcy - angielskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a. Wiele pokoleń dzieci zna „misia o małym rozumku”, który mieszkał z przyjaciółmi w Stumilowym Lesie.

Brzozów

Opis alternatywny

Zimowe podróże z Nelą

W grudniu 2018 r. brzozowska Filia zorganizowała spotkanie czytelnicze dla uczniów klasy trzeciej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie pt. „Zimowe podróże z małą reporterką Nelą”.

Brzozów

Opis alternatywny

Konkurs „Za drzwiami starej szafy” w Brzozowie

W grudniu 2018 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filii w Brzozowie odbyła się uroczystość podsumowania konkursu plastycznego i literackiego „Za drzwiami starej szafy”, zorganizowanego we współpracy z działającym przy Filii Zespołem

Brzozów

Opis alternatywny

V Opłatek Poetycki w brzozowskiej Filii

17 grudnia 2018 r. w brzozowskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbył się V Opłatek Poetycki, zorganizowany we współpracy z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt”.

Brzozów

Opis alternatywny

V Opłatek Poetycki w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie oraz Ruch Poetycki „Zgrzyt” zapraszają poetów oraz miłośników poezji na V Opłatek Poetycki. Spotkanie odbędzie się w lokalu biblioteki 17 grudnia 2018 r. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.