TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Brzozów

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka u „Humnisiów”

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka na pamiątkę urodzin jego twórcy - angielskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a. Wiele pokoleń dzieci zna „misia o małym rozumku”, który mieszkał z przyjaciółmi w Stumilowym Lesie.

Brzozów

Opis alternatywny

Zimowe podróże z Nelą

W grudniu 2018 r. brzozowska Filia zorganizowała spotkanie czytelnicze dla uczniów klasy trzeciej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie pt. „Zimowe podróże z małą reporterką Nelą”.

Brzozów

Opis alternatywny

Konkurs „Za drzwiami starej szafy” w Brzozowie

W grudniu 2018 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filii w Brzozowie odbyła się uroczystość podsumowania konkursu plastycznego i literackiego „Za drzwiami starej szafy”, zorganizowanego we współpracy z działającym przy Filii Zespołem

Brzozów

Opis alternatywny

V Opłatek Poetycki w brzozowskiej Filii

17 grudnia 2018 r. w brzozowskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbył się V Opłatek Poetycki, zorganizowany we współpracy z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt”.

Brzozów

Opis alternatywny

V Opłatek Poetycki w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie oraz Ruch Poetycki „Zgrzyt” zapraszają poetów oraz miłośników poezji na V Opłatek Poetycki. Spotkanie odbędzie się w lokalu biblioteki 17 grudnia 2018 r. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Brzozów

Opis alternatywny

„Zdarzyło się w Polsce” – zajęcia w Brzozowie

12 grudnia 2018 r. brzozowską Filię PBW odwiedzili uczniowie klasy piątej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie, by uczestniczyć w zajęciach, których motywem przewodnim była zachęta do poznawania historii naszej ojczyzny poprzez czytanie opowiadań polskich

Brzozów

Opis alternatywny

Wystawa „Przygody bieli i czerni” w Brzozowie

Brzozowska Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzozowie zapraszają na wystawę „Przygody bieli i czerni”.