TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Brzozów

Opis alternatywny

„Moje Anioły” – wystawa w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzozowie zapraszają na wystawę „Moje Anioły”. Wystawę prac plastycznych, nadesłanych na Wojewódzki Konkurs Plastyczny zorganizowany przez SOSW w

Brzozów

Opis alternatywny

VI Spotkanie opłatkowe poetów w Brzozowie

Wiersze poetów z okolic Brzozowa mogliśmy usłyszeć na tegorocznym Spotkaniu opłatkowym zorganizowanym w brzozowskiej Filii PBW w Krośnie. Naszymi gośćmi byli poeci z Ruchu Poetyckiego „Zgrzyt”

Brzozów

Opis alternatywny

VI Opłatek Poetycki w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie oraz Ruch Poetycki „Zgrzyt” zapraszają poetów oraz miłośników poezji na VI Opłatek Poetycki. Spotkanie odbędzie się w lokalu biblioteki 20 grudnia 2019 r. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Brzozów

Opis alternatywny

Obyczaje bożonarodzeniowe w Brzozowie

W środę 11 grudnia brzozowska Filia PBW w Krośnie gościła klasy 8c i 8e ze SP Nr 1 w Brzozowie. Podczas spotkań na podstawie „Dzieł” Oskara Kolberga, „Roku polskiego” Zygmunta Glogera a także współczesnych wydawnictw m. in. „O ziemiańskim świętowaniu”

Brzozów

Opis alternatywny

„Mikołajkowe czytanie” w Brzozowie

10 grudnia 2019 r. brzozowska Filia PBW zorganizowała dla dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Brzozowie spotkanie czytelnicze poświęcone Świętemu Mikołajowi. Podczas spotkania przedszkolaki z grup „Muzykanci” i „Wędrowniczki” wysłuchały opowiadań

Brzozów

Opis alternatywny

„Zakładkowy pokaz mody” – wystawa w Brzozowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzozowie zapraszają na wystawę „Zakładkowy pokaz mody”. Pomysłowe prace pokonkursowe wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego będzie

Brzozów

Opis alternatywny

O demokracji w Brzozowie

Prawa i wolności człowieka, wolne wybory, rządy prawa, trójpodział władzy, konstytucja, ochrona praw mniejszości - takie tematy poruszano 29 października br. podczas zajęć w brzozowskiej Filii PBW w Krośnie.

Brzozów

Opis alternatywny

Rzeczywistość ciemności w brzozowskiej Filii

„Czarna książka kolorów” kolejny raz była „bohaterką” zajęć w brzozowskiej Filii PBW w Krośnie. 28 października klasa 4a Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie uczestniczyła u nas w zajęciach pod hasłem „Rzeczywistość ciemności”