TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

PIKINIK RATUJEMY = DAJEMY IV edycja AKCJI

W upalną sobotę 8 czerwca nasza Biblioteka włączyła się w IV edycję Akcji Podziel się Kroplą Krwi zorganizowaną przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie.

Krosno

Opis alternatywny

„Dzień Dziecka w Bibliotece”

5 czerwca br. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie odbyła się impreza czytelniczo – rekreacyjna pt. „Dzień Dziecka w Bibliotece”.
Dzień ten połączyliśmy z największym świętem czytelniczym XVIII Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom.

Krosno

Opis alternatywny

Ignacy Łukasiewicz jako patriota i społecznik

4 czerwca 2019 r. Bibliotekę odwiedzili uczniowie szkoły Podstawowej z Łęk Strzyżowskich. Zajęcia dla dzieci zostały podzielone na dwie części.
W pierwszej części dzieci zapoznały się z życiorysem i działalnością Ignacego Łukasiewicza jako wynalazcy,

Krosno

Opis alternatywny

"Dzień Dziecka w Bibliotece"

Literacko, kreatywnie i sportowo - w Bibliotece pomysłów na to, jak świętować Dzień Dziecka jest mnóstwo. 5 czerwca br. o godz. 9.30 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie odbędzie się impreza czytelniczo – rekreacyjna pt. „Dzień Dziecka w

Krosno

Opis alternatywny

"Twój ruch" - planszówki w bibliotece

Spotkania i całe mnóstwo dobrej zabawy – to właśnie fascynujący świat planszówek – gier strategicznych, kreatywnych, logicznych, dla dzieci, dorosłych i graczy w każdym wieku. W erze gier komputerowych wydawać by się mogło, że coś takiego jak gry planszowe

Krosno

Opis alternatywny

Tydzień Bibliotek z IBUKIEM LIBRĄ

Trwa Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Z tej okazji operator platformy IBUK Libra (a jednym z jej użytkowników jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krosnie i jej Czytelnicy) przygotował niespodziankę.
Do 7 czerwca br. został poszerzony zestaw tytułów

Krosno

Opis alternatywny

„Literackie fascynacje bibliotekarzy”

O tym jak wielkim źródłem inspiracji jest literatura można przekonać się oglądając ekspozycję „Literackie fascynacje bibliotekarzy” przygotowaną z okazji Tygodnia Bibliotek.

Krosno

Opis alternatywny

Życzenia

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Krosno

Opis alternatywny

Czy na pewno jesteś mobilny ?

Nie jesteś jeszcze naszym czytelnikiem ? Możesz zapisać się do Biblioteki przez Internet, a swoje dane osobowe potwierdzić z wykorzystaniem profilu zaufanego ePUAP. W tygodniu Bibliotek dla pierwszych trzech zapisanych czytelników z wykorzystaniem profilu