TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

2022 - Rok Marii Konopnickiej

8 września przypada kolejna rocznica przybycia Marii Konopnickiej do Żarnowca. Maria Konopnicka otrzymała Dworek wraz z otaczającym parkiem od narodu polskiego za 25-lecie

Krosno

Opis alternatywny

NARODOWE CZYTANIE 2022 - relacja

XI edycja Narodowego Czytania za nami. Tym razem w pięknych okolicznościach przyrody Parku Jordana czytaliśmy "Ballady i romanse"

Krosno

Opis alternatywny

„Być jak Ignacy”

Magiczny autobus „Być jak Ignacy” zaparkował 3 lipca 2022 w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, gdzie odbywał się piknik rodzinny z nauką i historią w tle.

Krosno

Opis alternatywny

DOJECHAŁEŚ DO LATA – wakacje 2022

Uroczyście ogłaszamy, że dojechaliśmy do celu naszej edukacyjnej podróży. Mieliśmy przyjemność doprowadzić Was do miejsca – WAKACJE.

Krosno

Opis alternatywny

Relacja z imprezy Dzień Dziecka w Bibliotece

Dzień Dziecka i Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to doskonały duet. U nas sprawdził się wyśmienicie. Dzieci z klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 14

Krosno

Opis alternatywny

Życzenia z okazji Dania Dziecka

Wszystkim dzieciom życzymy w dniu ich święta uśmiechu na każdy dzień, spełnienia marzeń tych dużych i tych małych oraz samych słonecznych i szczęśliwych dni.

Krosno

Opis alternatywny

Dzień Dziecka w Bibliotece

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie serdecznie zaprasza dzieci na Dzień Dziecka w Bibliotece. To ważne wydarzenie odbędzie się 1 czerwca na ul. Grodzkiej 45 b.