TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

„Bal na łące”

„Bal na łące” – mix żywego słowa, aktywności ruchowej oraz ekspresji twórczej. Tak w krótkiej formie można podsumować spotkanie z dziećmi z Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola MOTYLEK, które odbyło się 15 lipca w PBW w Krośnie.

Krosno

Opis alternatywny

Konferencja w sprawie przyszłości Europy

Konferencja w sprawie przyszłości Europy to seria debat i dyskusji prowadzonych przez obywateli. Stanowi ona forum debaty ze społeczeństwem obywatelskim, tj. obywatelami i organizacjami pozarządowymi, na temat wyzwań i priorytetów stojących przed Unią

Krosno

Opis alternatywny

WAKACJE 2021 oficjalnie rozpoczęły się!!!

W miesiącu lipcu i sierpniu bardzo chcielibyśmy Wam towarzyszyć, stąd przygotowaliśmy dla Was szereg propozycji. Na naszej stronie www. oraz facebooku znajdziecie wiele informacji dotyczących wydarzeń, spotkań i akcji czytelniczych

Krosno

Opis alternatywny

E – usługi pod lupą

Przekazujemy Państwu „Raport z ewaluacji wewnętrznej PBW w Krośnie na rok szkolny 2021/2021”. Tym razem przedmiotem naszej analizy była promocja projektu Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne.

Krosno

Opis alternatywny

Kolorowe marzenia uczniów

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Karuzela marzeń”!!!
21 czerwca 2021 r. jury konkursowe

Krosno

Opis alternatywny

"Kosmiczna Biblioteka"

7 czerwca o godzinie 9.00 bibliotekarze zabiorą dzieci prosto do gwiazd podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka pt. „Kosmiczna Biblioteka”.

Krosno

Opis alternatywny

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom wiele radości i uśmiechu, interesujących przygód i pięknych książkowych opowieści. Podążajcie za swoimi marzeniami i śmiało realizujcie swoje duże i małe plany.