TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Sanok

Opis alternatywny

Dzień głośnego czytania w Sanoku

We wrześniu Sanocka Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie wraz ze Szkołą Podstawową w Trepczy zorganizowała Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

Sanok

Opis alternatywny

Tydzień książek zakazanych w sanockiej Filii PBW w Krośnie

W dniach 22-28.09.2019 obchodzimy w Polsce Tydzień Zakazanych Książek. Inicjatywa ma zwrócić uwagę na kwestie wolności słowa, cenzurę i zakazywanie publikacji. Na świecie Tydzień Zakazanych Książek

Sanok

Opis alternatywny

Wpływ czytania na rozwój intelektualny dziecka

Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest czynnością, która zaspokaja wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka. Znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny

Sanok

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Kropki w sanockiej Filii

Sanocka Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie przyłączyła się do święta Międzynarodowego Dnia Kropki, obchodzonego obecnie już w wielu krajach.

Sanok

Opis alternatywny

Osiem nowel na ósme Narodowe Czytanie

W tym roku już po raz 8 odbyło się Narodowe Czytanie pod patronatem Pary Prezydenckiej. Podczas tegorocznej odsłony akcji Pan Prezydent wraz z Małżonką dokonali wyboru 8 lektur spośród propozycji nadesłanych do Kancelarii Prezydenta.

Sanok

Opis alternatywny

Spotkanie z poezją w „Literackim Zaułku”

11.06.2019 r. w WTZ Stowarzyszenia „ŚWIETLIK” odbyło się uroczyste otwarcie Literackiego Zaułka, który mieści się w ogrodzie Warsztatu przy ulicy Zielonej. Zaułek powstał we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami sanockiej Filii PBW w Krośnie.

Sanok

Opis alternatywny

Dzień Dziecka w Sanoku

5 czerwca br. sanocka Filia PBW w Krośnie gościła przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka połączonego z XVIII Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom.