TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Sanok

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w sanockiej filii

Dzień Głośnego Czytania stał się znakomitą okazją do spotkania w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku z uczniami klasy 7 b. Do głośnego czytania wybraliśmy książkę Joanny Jagiełło ”Zielone martensy”.

Sanok

Opis alternatywny

Święto Kropki w Sanoku

Międzynarodowy Dzień Kropki, to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Z tej okazji nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili zajęcia czytelnicze z uczniami

Sanok

Opis alternatywny

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

Wspólne czytanie „Balladyny” w ramach Narodowego Czytania odbyło się także w sanockiej filii PBW w Krośnie. Nasi goście – uczniowie siódmej klasy z SP nr 4 podjęli się zadania odczytania I Aktu tego wybitnego dzieła polskiego romantyzmu.

Sanok

Opis alternatywny

„Pod urokiem chwili…” – wystawa pokonkursowa

Przed wakacjami odbyło się rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez Bibliotekę Szkolną II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku we współpracy z sanocką Filią Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie.

Sanok

Opis alternatywny

Światowy Dzień Środowiska

Światowy Dzień Środowiska obchodzony jest 5 czerwca i jest największym i najpopularniejszym dniem pozytywnych działań na rzecz ochrony środowiska na całym świecie.

Sanok

Opis alternatywny

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, aby każdy dzień był piękną przygodą,która poprowadzi Was do świata, w którym spełniają się wszystkie marzenia.