TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lesko

Opis alternatywny

Pozytywne różnice – rzecz o akceptacji i tolerancji

Leska filia w ramach Tygodnia Bibliotek zorganizowała zajęcia dla uczniów 3 klasy ZSTiA w Lesku. Celem zajęć było wyjaśnienie i zrozumienie różnicy między akceptacją a tolerancją.

Lesko

Opis alternatywny

Światowy dzień sztuki - 15 kwiecień 2022

Sztuka towarzyszy nam praktycznie od samego początku cywilizacji ludzkiej. To sposób na to, by zachwycić, wzruszyć czy zrelaksować się.

Krosno

Opis alternatywny

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka w Sanoku
Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka sanocką Filie PBW w Krośnie odwiedziły dzieci z grupy XII Samorządowego Przedszkola nr 2 w Sanoku.

Lesko

Opis alternatywny

Nowości w pracy nauczyciela

W ramach współpracy z Zespołem Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku 16 grudnia br. zorganizowana została promocja bibliotecznych nowości książkowych.

Lesko

Opis alternatywny

Zbieramy dary !!!

Podaruj swoim książkom drugie życie!
Masz w domu półki uginające się od książek? Denerwujesz się, bo są ‘łapaczem’ kurzu?

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Podróże duże i małe

To już ostatnia odsłona czerwcowych porad, a z racji tego, że tydzień już wakacyjny, spróbujemy przybliżyć Polskę. Na wypady krótkie i te dłuższe.

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Pełnię smaku

Ciepło, cieplej, gorąco… Co jeść żeby zaspokoić głód i jednocześnie czuć się lekko? Jak przyrządzać posiłki szybko i sprawnie, żeby nie tracić zbyt dużo słonecznych chwil?

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Młodzieńcze rozterki

Nastolatek potrzebuje dużo uwagi ale zarazem sporo swobody. Chce się czasem jeszcze bawić ale nie chce być traktowany jak dziecko. W jednej chwili może się głośno i radośnie