TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lesko

Opis alternatywny

Dzień Głośnego Czytania 2022

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to dzień, którego nie można nie uczcić! Dlatego też wybraliśmy się z wizytą do dzieci z przedszkola Fotonik w Lesku.

Lesko

Opis alternatywny

Podróż za dotknięciem ręki

W te wakacje leska filia postanowiła zabrać w podróż dzieci z przedszkola Wesoły Ludek w Lesku. W podróż bez wychodzenia z domu. Dlatego spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy,

Lesko

Opis alternatywny

XXI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Leska Filia nie oparła się pokusie czytania i włączyła się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Słuchaczy znaleźliśmy w przedszkolu Fotonik w Lesku.

Lesko

Opis alternatywny

Pozytywne różnice – rzecz o akceptacji i tolerancji

Leska filia w ramach Tygodnia Bibliotek zorganizowała zajęcia dla uczniów 3 klasy ZSTiA w Lesku. Celem zajęć było wyjaśnienie i zrozumienie różnicy między akceptacją a tolerancją.

Lesko

Opis alternatywny

Światowy dzień sztuki - 15 kwiecień 2022

Sztuka towarzyszy nam praktycznie od samego początku cywilizacji ludzkiej. To sposób na to, by zachwycić, wzruszyć czy zrelaksować się.

Krosno

Opis alternatywny

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka w Sanoku
Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka sanocką Filie PBW w Krośnie odwiedziły dzieci z grupy XII Samorządowego Przedszkola nr 2 w Sanoku.

Lesko

Opis alternatywny

Nowości w pracy nauczyciela

W ramach współpracy z Zespołem Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku 16 grudnia br. zorganizowana została promocja bibliotecznych nowości książkowych.