TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lesko

Opis alternatywny

Światło – forma –kolor

Jednym z gatunków sztuk plastycznych jest martwa natura. W tym wypadku słowo „martwy” oznacza nieruchomy model, a „natura” dotyczy sposobu tworzenia dzieła. Malowanie z natury odbywa się przez

Lesko

Opis alternatywny

Dzień Ojca 2020

Dzień Taty to wspaniała okazja do tego, aby wspólnie z ojcem spędzić czas – bez pośpiechu, bez zerkania na telefon, w miłej atmosferze. Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy mały upominek dla każdego TATY.

Lesko

Opis alternatywny

Fantastyczny majowy weekend

Przed nami ostatni majowy weekend, dajmy się więc porwać w wir fantastyki literackiej, gdzie wszystko jest możliwe, gdzie świat czarów i magii miesza się z fikcją naukową.

Lesko

Opis alternatywny

Romantyczny weekend z książką

Z cyklu majowe weekendy z książką, tym razem zapraszamy do romantycznej podróży w świat fikcji literackiej gdzie miłość to: „miłość od pierwszego wejrzenia, od ostatniego wejrzenia, od każdego, wszelkiego wejrzenia” (Vladimir Nabokov Lolita).

Lesko

Opis alternatywny

Majowe weekendy z książką

Rozpoczynamy akcje Majowe weekendy z książką. Na ten weekend proponujemy Państwu książki kryminalne dla dorosłych, ale również w naszych rekomendacjach znalazły się propozycje dla dzieci.

Lesko

Opis alternatywny

Narodowe czytanie w leskiej filii

Włączając się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania 13 września br. leska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie zaprosiła uczniów ZSTiA w Lesku do wspólnego czytania nowel polskich.