TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lesko

Opis alternatywny

Zbieramy dary !!!

Podaruj swoim książkom drugie życie!
Masz w domu półki uginające się od książek? Denerwujesz się, bo są ‘łapaczem’ kurzu?

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Podróże duże i małe

To już ostatnia odsłona czerwcowych porad, a z racji tego, że tydzień już wakacyjny, spróbujemy przybliżyć Polskę. Na wypady krótkie i te dłuższe.

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Pełnię smaku

Ciepło, cieplej, gorąco… Co jeść żeby zaspokoić głód i jednocześnie czuć się lekko? Jak przyrządzać posiłki szybko i sprawnie, żeby nie tracić zbyt dużo słonecznych chwil?

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Młodzieńcze rozterki

Nastolatek potrzebuje dużo uwagi ale zarazem sporo swobody. Chce się czasem jeszcze bawić ale nie chce być traktowany jak dziecko. W jednej chwili może się głośno i radośnie

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Ogrody

Przyjemnie jest usiąść w rozkwieconym i zadbanym ogrodzie, czy na balkonie pełnym kwiatów. Gdzie feeria barw i zapachów przynosi nam ukojenie i relaks po ciężkim dniu.

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Dzieciaki

Czerwiec to miesiąc, w którym większość z nas myśli już o urlopie, ale może jest to też dobry moment aby pomyśleć o zmianach? Zmianach na lepsze oczywiście, na aktywniejsze, a co za tym idzie na zdrowsze.

Lesko

Opis alternatywny

Maj – sezon na czytanie

Nadchodzi kolejny majowy weekend i tym razem proponujemy kilka tytułów powieści obyczajowych, których bohaterami są zwykli ludzie, ale na pewno nie zwyczajni

Lesko

Opis alternatywny

CICHE ŻYCIE NA PŁÓTNIE

Termin „martwa natura”, a właściwie stil-leven czyli w dosłownym tłumaczeniu „ciche, nieruchome życie” pojawiał się w holenderskich inwentarzach sztuki już w połowie XVII wieku.

Lesko

Opis alternatywny

Międzynarodowy dzień książki dla dzieci – 2 IV

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci obchodzimy co roku 2 kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Na wybór patrona tego dnia miał wpływ fakt,