Dane teleadresowe

Kontakt

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie
ul. Grodzka 45B 
38-400 Krosno 
tel. 13 43-215-72 fax. 13 43-219-58
e-mail: krosno@pbw.org.pl
Adres skrytki Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzlkiej na ePUAP: /krosnopbw/SkrytkaESP


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie

Biblioteka





Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie 
Małgorzata Szybiak
tel. 13 43-215-72

Wicedyrektor
Romualda Wojnar
tel. 13 43 215 72 w. 26


Ksiegowość

Główna Księgowa

Iwona Kozielec
tel. 13 43-215-72 wew. 21
iwona.kozielec@pbw.org.pl

Księgowa
Gabriela Jastrzębska
13 43-215-72 wew. 21
gabriela.jastrzebska@pbw.org.pl

Inspektor Ochrony Danych
Karol Batorski
iodko@pbw.org.pl

Koordynator do spraw dostępności
Małgorzata Tajak
13 43-215-72 wew. 23
malgorzata.tajak@pbw.org.pl


Konto do wpłat czytelników :

Santander Bank Polska S.A.
45  1090  2750  0000  0001  4750  4442
Wykaz posiadanych placówek bankowych Santander Bank Polska S.A. : 
Krosno,  ul. Augusta Lewakowskiego 23, 1 Oddział w Krośnie
Sanok,  ul. 3 Maja 23, 1 Oddział w Sanoku

 
SEKRETARIAT 

ul. Grodzka 45B
38-400 Krosno
tel. 13 43-215-72 wew. 20; fax. 13 43-219-58
e-mail:krosno@pbw.org.pl
 
WYDZIAŁ UDOSTEPNIANIA ZBIORÓW
ul. Grodzka 45B
38-400 Krosno
tel. 13 43-215-72 wew.25
wypożyczanie międzybiblioteczne : 
e-mail:wypmbk@pbw.org.pl
Kierownik Wydziału
Krystyna Biernacka
e-mail: krystyna.biernacka@pbw.org.pl


WYDZIAŁ GROMADZENIA I OPRACOWANIA ZBIORÓW
ul. Grodzka 45B
38-400 Krosno
tel. 13 43-215-72 wew. 26 i24 fax. 13 43-219-58
Wicedyrektor
Romualda Wojnar
e-mail: romualda.wojnar@pbw.org.pl



FILIE 

PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W KROŚNIE FILIA W JAŚLE
ul. Plac Żwirki i Wigury 9, 38-200 Jasło
tel. 13 44-632-47
Kierownik filii: Grażyna Jędryczka
e-mail: jaslo@pbw.org.pl



PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W KROŚNIE FILIA W BRZOZOWIE
ul. Parkowa 13
36-200 Brzozów
tel. 13 43-418-08
Kierownik filii : Elżbieta Szul
e-mail: brzozow@pbw.org.pl



PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W KROŚNIE FILIA W SANOKU
ul. Sadowa 12, 38-500 Sanok
tel. 13 46-321-82
Kierownik filii: Irena Florczak
e-mail: sanok@pbw.org.pl 



PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W KROŚNIE FILIA W LESKU
al. Jana Pawła II 18a,
38-600 Lesko
tel. 13 46-981-60
Kierownik filii: Paulina Więckowska
e-mail:lesko@pbw.org.pl



PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W KROŚNIE FILIA W USTRZYKACH DOLNYCH
ul. Bełska 22,
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 13 46-124-88
Nauczyciel bibliotekarz Beata Sawinda
e-mail:ustrzyki@pbw.org.pl


Autor: PBW Krosno