TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

„Choinka łączy nas” - ubieramy bożonarodzeniowe drzewko

W tym roku postanowiliśmy zrobić coś niebanalnego. I tak zrodził się pomysł na stworzenie choinki w stylu EKO. Zaprosiliśmy do współpracy Warsztat Terapii Zajęciowej i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie.

Krosno

Opis alternatywny

"Umówiłem się z nią na 9-tą"

Dziękujemy, że przyjęliście zaproszenie na "Umówiłem się z nią na 9-tą". Z wielką przyjemnością rekomendowaliśmy książki, które znajdziecie w naszych zbiorach.

Krosno

Opis alternatywny

Book Room - pokój pracy twórcze indywidualnej i zespołowej

Gdzie znaleźć miejsce w Krośnie, w którym można swobodnie pracować nad projektem, uczyć się ze znajomymi lub prowadzić dyskusje i prezentacje?
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie oferuje swoim użytkownikom pokój pracy twórczej indywidualnej

Jasło

Opis alternatywny

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019 roku grupa „Biedronki” z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle oddział na Rejtana świętowała Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu przedszkolaki odwiedziła Kierownik jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Święto Pluszowgo Misia w Ustrzykach Dolnych

25 listopada swoje święto obchodził najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami ‘’Grupa Biedroneczki’’ z Przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych zaprosiły ustrzycką filię PBW Krosno.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

Konkurs recytatorski w Ustrzykach Dolnych

20 listopada br. w Przedszkolu w Ustjanowej Górnej odbył się konkurs recytatorski pt. "Jesień". Prezentowane były wiersze o tematyce jesiennej. W konkursie uczestniczyły dzieci w wieku: 4,5 i 6 lat.