TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

„Bal na łące”

„Bal na łące” – mix żywego słowa, aktywności ruchowej oraz ekspresji twórczej. Tak w krótkiej formie można podsumować spotkanie z dziećmi z Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola MOTYLEK, które odbyło się 15 lipca w PBW w Krośnie.

Krosno

Opis alternatywny

Konferencja w sprawie przyszłości Europy

Konferencja w sprawie przyszłości Europy to seria debat i dyskusji prowadzonych przez obywateli. Stanowi ona forum debaty ze społeczeństwem obywatelskim, tj. obywatelami i organizacjami pozarządowymi, na temat wyzwań i priorytetów stojących przed Unią

Sanok

Opis alternatywny

Nela Mała Reporterka i jej fascynujące przygody

7 lipca br. sanocka Filia PBW w Krośnie przeprowadziła zajęcia edukacyjno-czytelnicze dla dzieci pt. „Nela Mała Reporterka i jej fascynujące przygody”.

Krosno

Opis alternatywny

WAKACJE 2021 oficjalnie rozpoczęły się!!!

W miesiącu lipcu i sierpniu bardzo chcielibyśmy Wam towarzyszyć, stąd przygotowaliśmy dla Was szereg propozycji. Na naszej stronie www. oraz facebooku znajdziecie wiele informacji dotyczących wydarzeń, spotkań i akcji czytelniczych

Krosno

Opis alternatywny

E – usługi pod lupą

Przekazujemy Państwu „Raport z ewaluacji wewnętrznej PBW w Krośnie na rok szkolny 2021/2021”. Tym razem przedmiotem naszej analizy była promocja projektu Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne.

Lesko

Opis alternatywny

Czerwiec – porady na… Podróże duże i małe

To już ostatnia odsłona czerwcowych porad, a z racji tego, że tydzień już wakacyjny, spróbujemy przybliżyć Polskę. Na wypady krótkie i te dłuższe.