TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

„Ta, co nie zginęła” – 100-lecie niepodległości Polski

15 października odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej „Ta, co nie zginęła”. Stanowi ona element akcji edukacyjnej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie, mającej na celu budowanie wspólnoty, kształtowanie tożsamości narodowej oraz

Krosno

Opis alternatywny

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom oświaty składa najlepsze życzenia

Brzozów

Opis alternatywny

Październikowe Spotkanie autorskie z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt"

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie zaprasza na Spotkanie autorskie z poetami związanymi z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt", które odbędzie się 15 października 2018 r. o godz. 16.30 w lokalu biblioteki.
Serdecznie zapraszamy

Jasło

Opis alternatywny

Uczniowie SOSW poznają bibliotekę pedagogiczną

1 października br. jasielska Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie gościła uczniów gimnazjum i kl.1 SPdP ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Jaśle wraz z opiekunami.

Brzozów

Opis alternatywny

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w brzozowskiej Filii

2 października 2018 r., w nawiązaniu do obchodzonego końcem września Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, brzozowska Filia PBW zorganizowała zajęcia czytelnicze dla dzieci w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie.

Sanok

Opis alternatywny

Zagrożenia w sieci - pedagogizacja rodziców

13 oraz 20 września 2018 nauczyciele sanockiej filii biblioteki pedagogicznej spotkali się z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Pisarowcach oraz Szkoły Podstawowej w Trepczy.