WAKACJE 2021 oficjalnie rozpoczęły się!!!

Krosno

W miesiącu lipcu i sierpniu bardzo chcielibyśmy Wam towarzyszyć, stąd przygotowaliśmy dla Was szereg propozycji. Na naszej stronie www. oraz facebooku znajdziecie wiele informacji dotyczących wydarzeń, spotkań i akcji czytelniczych.
Każda nasza agenda przygotowała propozycje wakacyjnych zajęć dla dzieci animujących czytelnictwo (będą realizowane po zgłoszeniu grupy). Nie zapomnieliśmy również o przygotowaniu ciekawych propozycji nowości wydawniczych na letni odpoczynek, które ukażą się w cyklu : „Dmuchawce, latawce, książka” oraz „Dla odważnych i romantycznych”. Wszystkie wypożyczenia realizujemy również poprzez e-usługi (przesłanie zamówionych książek pod wskazany adres).
Lato to okres wspólnego biesiadowania, dlatego zapraszamy Was na naszego facebooka, gdzie w cyklu „Koneser literackich newsów” znajdziesz wiele inspiracji do ciekawych rozmów o literaturze. No i jeszcze oczywiście propozycje dla tych, którzy są fanami aktywnego spędzania wolnego czasu. Zapraszamy Was na „Spacery z przewodnikiem” do miejscowości, w których mieszczą się nasze placówki. W rolę przewodników wcielą się bibliotekarze, którzy wskażą miejsca, które warto odwiedzić w naszym regionie.
PS. Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy dużo odpoczynku oraz WSPANIAŁYCH WAKACJI !!!

                                                                                Zespół Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie


Autor: Katarzyna Materna