Twoja nowa licencja na czytanie w Czytelni IBUK LIBRA !

Krosno

Twoja nowa licencja na czytanie w Czytelni IBUK LIBRA ! Skorzystaj z Czytelni IBUK LIBRA . W tym roku masz do dyspozycji 2411 tytuły. Wystarczy jedno kliknięcie i czytasz wybraną książkę!
Aby za darmo korzystać z bogatej oferty publikacji elektronicznych, wystarczy mieć status czytelnika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i posiadać KOD dostępu.
KOD można odebrać osobiście w bibliotece bądź pobrać na stronie www biblioteki www.krosno.pbw.og.pl ( należy zalogować się na stronie biblioteki lub multiportalu  PODKARPACKIE BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNE) następnie w zakładce E-USŁUGI - KODY, VOUCHERY pobrać KOD

Uwaga !!!!
Czytelnia IBUK Libra dostępna jest pod adresem: http://libra.ibuk.pl

Po założeniu konta, podaj swój adres e-mail i utworzone przez siebie hasło i  wpisz kod PIN otrzymany w bibliotece. Przy kolejnych logowaniach już jesteś  zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności.
Twórcy IBUK-a nie zapomnieli również o użytkownikach smatfonów, którzy dzięki specjalnej aplikacji mogą korzystać z bazy wszędzie i o każdej porze.

Poniżej linki do filmików instruktażowych, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy IBUK Libra.

https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI
https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY
https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk

Autor: Katarzyna Materna