Wszystko po to, aby prowadzili lekcje w sposób dostosowany do potrzeb młodych ludzi, wychowywanych w świecie technologii. Oprócz zastosowania różnych narzędzi, aplikacji i sposobów na zajęcia dla młodzieży, uczestnicy i uczestniczki szkoleń dowiedzą się też więcej o higienie cyfrowej, przeciwdziałaniu zagrożeniom online, ochronie przed dezinformacją czy cyberprzemocą.
Projekt „Edukacja na cyfrowo” tworzymy razem ze Stowarzyszeniem Cyfrowy dialog i PZPW Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie, a projekt „Szkoła Jutr@” ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog. Szkolenia obejmą 10 województw: mazowieckie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, podlaskie, podkarpackie, pomorskie, warmińsko – mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.
Dziękujemy wszystkim szkołom i samorządom, które zgłosiły się do udziału i nie możemy już doczekać się spotkań z Wami!
Dofinansowanie na te inicjatywy zdobyliśmy w konkursie Centrum Projektów Polska Cyfrowa ze środków unijnych w ramach Krajowego Planu Odbudowy #KPO. To kolejne realizowane przez nas przedsięwzięcie w takim modelu – w szkoleniach w projekcie Lekcja:Enter (2019-2023) wzięło udział ponad 82 tys. osób z całej Polski.
Działamy dalej, aby wspierać edukację!
Link : Nowe kompetencje dla 6300 nauczycieli