Czytelnicza domówka z Czytelnią IBUK LIBRA

Krosno

Zorganizuj „Czytelniczą Domówkę” z prawdziwego zdarzenia . Skorzystaj z Czytelni IBUK LIBRA. W 2021 roku masz do dyspozycji aż 2021 tytułów.
Wystarczy jedno kliknięcie i czytasz wybraną książkę!
Aby za darmo korzystać z oferty publikacji elektronicznych, wystarczy mieć status czytelnika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i posiadać KOD dostępu.
KOD można odebrać osobiście w bibliotece bądź pobrać na stronie www biblioteki www.krosno.pbw.og.pl ( należy zalogować się na stronie biblioteki lub multiportalu  PODKARPACKIE BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNE w zakładce E-USŁUGI - KODY, VOUCHERY pobrać KOD )
Uwaga !!!!
Wszystkie Piny aktywne do grudnia 2020 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali, nie muszą pobierać nowych pinów!!!!
IBUK Libra dostępny jest pod adresem: http://libra.ibuk.pl
Po założeniu konta, podając swój adres e-mail i utworzone przez siebie hasło należy wpisać dodatkowo kod PIN otrzymany w bibliotece. Przy kolejnych logowaniach czytelnik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności.
Twórcy IBUK-a nie zapomnieli również o użytkownikach smatfonów, którzy dzięki specjalnej aplikacji mogą korzystać z bazy wszędzie i o każdej porze.
 
Poniżej linki do filmików instruktażowych, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy IBUK Libra.

https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI

https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY

https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk

Autor: Katarzyna Materna