Wakacje z Biblioteką

Krosno

Już nie możesz doczekać się wakacyjnych podróży? Jakie miejsce Ci się marzy? Francja, Czechy, Niemcy, a może Skandynawia…? …? Oczywiście Twoja podróż jest możliwa dzięki książkom. Zapraszamy Cię na Letni Festiwal Literatury Europejskiej, gdzie prezentować będziemy książki, które pomogą nam zrealizować dalekie podróże, ograniczyć nas może tylko nasza wyobraźnia.
Czytelników kryminałów zaprosimy na „Wakacyjny romans z kryminałem, czyli lektury z dreszczykiem”. Klasyczne powieści kryminalne dostarczą nam dużo emocji oraz dadzą możliwość ćwiczenia logicznego myślenia i dedukcji.
Być może wakacje, które niosą ze sobą wiele ograniczeń powodują, że nie czujesz się komfortowo. Dla Ciebie przygotowaliśmy cykl rekomendacji „Weź się ogarnij! – Wakacyjny Poradnik Pozytywnego Myślenia”.
Zapraszamy również na nasze wirtualne wystawy, gdzie prezentować będziemy prace młodych artystów.
Dla naszych najmłodszych czytelników przygotowaliśmy dziecięce recenzje ulubionych książek z konkursu „Czytam i polecam”, które możecie wypożyczyć tradycyjnie lub zamawiając „Pakę dla dzieciaka”.
W wakacje koniecznie musisz „Zameldować się z książką”, która pozwoli Ci zrealizować czytelnicze fascynacje. Możesz skorzystać z zamówienia wysyłkowego bez wychodzenia z domu.
Śledź naszą stronę www oraz Facebook, a my będziemy szczęśliwi, mogąc towarzyszyć Ci podczas letniego wypoczynku.

Autor: Elżbieta Wilusz