Aktualności Wydarzenia

Nauczyciele bibliotekarze szkolni na spotkaniu Sieci współpracy i samokształcenia w jasielskiej Filii

DSC0194715 listopada 2017 r. w jasielskiej Filii odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli bibliotekarzy szkolnych w ramach Sieci współpracy i samokształcenia. Podczas niego Przewodnicząca Sieci przedstawiła zebranym planowany harmonogram i tematykę spotkań na rok szkolny 2017/2018.

więcej...

II Ogólnopolski Dzień Biblioterapii w Świetlicy „Promyki” w Jaśle

Dzie biblioterapii14 listopada obchodziliśmy II Ogólnopolski Dzień Biblioterapii. Z tej okazji w Placówce Wsparcia Dziennego Świetlicy „Promyki” w Jaśle odbyły się zajęcia zatytułowane „Jak być szczęśliwym?”.

więcej...

Informacja o stronie www

Uwaga1

Wystawa plakatów „Magiczna Moc Książek” w PBW w Krośnie

Plakat Magiczna mocPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprasza na wystawę plakatów „Magiczna Moc Książek” przygotowanych przez nauczycieli bibliotekarzy na podstawie książki pt. „Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet jeśli nie lubisz czytać.” znanej francuskiej specjalistki od mody i dziennikarki Francoize Boucher.

więcej...

„Biblioterapia w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym” – konferencja w Brzozowie

SAM 7426.115 listopada 2017 r. w brzozowskiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbyła się konferencja „Biblioterapia w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym”, adresowana do nauczycieli przedszkoli z terenu miasta i gminy Brzozów.

więcej...

Dodatkowe informacje