Aktualności Wydarzenia

Międzynarodowy Dzień Kropki

3Od 5 lat, 15 września na całym świecie obchodzi się INTERNATIONAL DOT DAY – Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Z tej okazji Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Sanoku zorganizowała w Szkole Podstawowej w Trepczy zajęcia edukacyjne.

więcej...

Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży

20170911 160434 11 września 2017 r. w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
w ramach pedagogizacji rodziców, nauczyciel bibliotekarz w wydziału Wypożyczalni PBW w Krośnie wystąpił z prelekcją pt. ” Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży”.

więcej...

Wrześniowe spotkanie autorskie z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt"

plakat  zgrzytPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie zaprasza na Spotkanie autorskie z Ruchem Poetyckim „Zgrzyt", które odbędzie się 18 września 2017 r. o godz. 16.30 w lokalu biblioteki.

więcej...

Spotkanie regionalne dotyczące referendum konsultacyjnego - zaproszenie

Plakat konstytucjaKancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego zaprasza na otwarte spotkanie regionalne dotyczące referendum konsultacyjnego w sprawie Konstytucji RP.

więcej...

Narodowe Czytanie Wyspiańskiego w jasielskiej filii

wesele jasloPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie filia w Jaśle serdecznie zaprasza na Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, które odbędzie się 19 września br. o godz. 16.00

więcej...

Dodatkowe informacje