Wydarzenia Wydarzenia

Zimowe ferie już za nami ....

SAM 7871Zimowe ferie już za nami. Zdrowa rywalizacja, możliwość kreatywnego wyrażania się oraz podróże w krainę dziecięcych fantazji - i wiele innych atrakcji urozmaiciły dzieciom czas ferii zimowych. Jak co roku, przygotowaliśmy dla naszych dzieci wiele atrakcji

Czytaj więcej...

Konkurs Plastyczny „Portret mojego książkowego ulubieńca” w jasielskiej Filii

IMG 12857 lutego 2018 roku w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego „Portret mojego książkowego ulubieńca” dla uczniów klas I-III jasielskich szkół podstawowych.

więcej...

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w PBW w Krośnie

wykrzyknikPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie
zobacz na stronie BIP

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018 w jasielskiej Filii

IMG 11666 lutego br. po raz 14 w Polsce i w ponad 100 krajach na świecie obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Ma on na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa on-line oraz promocję pozytywnego wykorzystania Internetu.

więcej...

Zaproszenie na konferencję szkoleniową dla Bibliotekarzy

plakat 1zmniejszonyW dniu 7 marca 2018 r. o godz. 11.00 w PBW w Krośnie odbędzie się szkolenie z cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej ACADEMICA. Szkolenie przeprowadzi specjalista z Biblioteki Narodowej Pan Iwo Hryniewicz.

więcej...

Dodatkowe informacje