Wydarzenia Wydarzenia

„Dzieciaki rządzą” w bibliotece

DSC 9931

 

"Dzieciaki rządzą” w bibliotece

Dzień dziecka w bibliotece, to cykliczna akcja prowadzona w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie. W tym roku połączyliśmy dwa wydarzenia: Dzień Dziecka z Ogólnopolskim Tygodniem czytania dzieciom”, które odbywa się pod hasłem „Czytanie łączy”.

Czytaj więcej...

"Dzieciaki rządzą" - PBW w Krośnie zaprasza na "Dzień Dziecka w Bibliotece"

plakat dzie dziecka 2018 1Literacko, kreatywnie i bezpiecznie - w Bibliotece  pomysłów na to, jak świętować Dzień Dziecka jest mnóstwo. Każdy maluch powinien znaleźć propozycję dla siebie. 6 czerwca br. o godz. 9.30 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie odbędą się zajęcia reakreacyjno – czytelnicze pt. „Dzieciaki rządzą”.

więcej...

Z wizytą u naszych partnerów, czyli spotkanie jasielskiej Sieci współpracy i samokształcenia w terenie

DSC0253623 maja 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli bibliotekarzy szkolnych w ramach Sieci współpracy i samokształcenia przy PBW w Krośnie Filia w Jaśle. Tematem spotkania była „Biblioteka szkolna moim miejscem pracy, czyli z wizytą u naszych partnerów”.

więcej...

Uwaga ! zmiany w Regulaminie

wykrzyknikW dniu 25 maja br. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). W związku z powyższym został wprowadzony nowy Regulamin Korzystania ze Zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej Filii.
Dodatkowo informujemy, że w naszych Regulaminie zostały wprowadzone zmiany dotyczące godzin pracy Biblioteki. W soboty PBW w Krośnie i jej Filie będą czynne w godz. 9.00 – 13.00

"Podaruj książce drugie życie"

PrzechwytywaniePedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku w dniach od 11 do 22 czerwca 2018 roku zbierać będzie dary od czytelników.  Serdecznie zapraszamy

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje