Aktualności Wydarzenia

IX Walentynkowy Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski w samym sercu CDS

1 1487434123Na wyjątkowy pomysł promocji i popularyzacji czytelnictwa wśród młodzieży za pomocą poezji i słowa recytowanego wpadli organizatorzy IX Walentynkowego Międzygimnazjalnego Konkursu Recytatorskiego "Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary" Miejski Zespół Szkół nr 2 w Krośnie we współpracy z Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno.

więcej...

Spotkanie w ramach ustrzyckiej sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

Zdjcie 001521 lutego 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli bibliotekarzy szkolnych w ramach cyklicznych spotkań sieci współpracy w Ustrzykach Dolnych. W roku szkolnym 2016/2017 gospodarzami spotkań są biblioteki szkolne współpracujące w ramach ustrzyckiej sieci.

więcej...

Rok Tadeusza Kościuszki

Plakat wystawa 2017 luty 2W 2017 r. ma miejsce 200 rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki - Najwyższego Naczelnika Siły Zbrojnej Narodowej ogólnonarodowego powstania, zwanego insurekcją kościuszkowską, polskiego i amerykańskiego generała,

więcej...

„Pisane sercem” wieczór poezji w sanockiej filii

plakat wieczor poezji sanokSanocka Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie oraz Biblioteka Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku serdecznie zapraszają na wieczór poezji pt.: „Pisane sercem”, który odbędzie się 21 lutego 2017 r. o godz. 16.30.

więcej...

Zaproszenie - "Sieć współpracy współpracy i samokształcenia przy Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie”

logo sieci KrosnoZespół „Sieć współpracy i samokształcenia przy Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie” zaprasza nauczycieli bibliotekarzy na spotkanie zespołu w dniu 22 lutego 2017 r. o godz. 11.30 w pracowni komputerowej PCEN, II piętro siedziby Biblioteki. W programie druga część szkolenia z wykorzystania narzędzi TIK w pracy nauczyciela bibliotekarza(GIMP i Power Point).
Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacje