Aktualności Wydarzenia

Medyczno-Społeczne Centra Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

wrotaMedyczno-społeczne centra kształcenia zawodowego i ustawicznego prowadzone przez Samorząd Województwa Podkarpackiego prowadzą nabór na rok szkolny 2018/2019.
Zobacz film

Konkurs „W magicznym świecie wierszy Jana Brzechwy” w Brzozowie

SAM 87637 czerwca 2018 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filii w Brzozowie odbyła się uroczystość podsumowania Konkursu plastycznego „W magicznym świecie wierszy Jana Brzechwy”, skierowanego do uczniów klas 0-3 szkół podstawowych powiatu brzozowskiego.

więcej...

„Papierowe kombinacje” – zaproszenie na wystawę

311 czerwca 2018 r. sanocka filia PBW gościła grupę uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku wraz z opiekunami. Dzieci gościły w bibliotece kolejny już raz i widać było wyraźnie, że czują się tu świetnie.

więcej...

„Odkrywanie poezji” z Anną Ziembą-Lonc w brzozowskiej Filii

862623 maja 2018 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filii w Brzozowie odbyło się kolejne Spotkanie autorskie z Anną Ziembą – Lonc, poetką regionalną z Krościenka Wyżnego.

więcej...

„W Wierszolandii Jana Brzechwy” – spotkanie czytelnicze w Brzozowie

SAM 853521 maja 2018 r. w brzozowskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbyła się akcja czytelnicza pt. „W Wierszolandii Jana Brzechwy”. Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie czytali wybrane wiersze Jana Brzechwy dla dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie.

więcej...

Dodatkowe informacje