Aktualności Wydarzenia

Ferie tuż tuż ! Spędź je z biblioteką !!

plakat 1Już wkrótce rozpoczną się ferie zimowe. Jak co roku, biblioteka nie zapomniała o dzieciach spędzających zimowe ferie w mieście. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przygotowała szereg propozycji spędzenia wolnego czasu dla młodszych i nieco starszych uczniów z biblioteką.

więcej...

Jasełka w Sanoku

Jaseka 15 stycznia 2017 r. dzieci z grupy IX w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 2 w Sanoku przedstawiły Jasełka dla swoich rówieśników i zaproszonych gości. W przedstawieniu wzięła także udział sanocka Filia PBW w Krośnie.

więcej...

70 - te urodziny

urodzinyChociaż trudno uwierzyć to właśnie 9 stycznia 1947 roku wpisano pierwszą książkę do księgi inwentarzowej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie. Już 70 lat biblioteka służy czytelnikom gromadząc, opracowując i udostępniając swoje zbiory.

więcej...

IX Wieczornica Bożonarodzeniowa w jasielskiej filii

zaposzenie11i17Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle i II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. J.Modrzejewskiego w Jaśle zapraszają 11 stycznia br. godz. 16.00 na IX Wieczornicę Bożonarodzeniową pt. "Boże Narodzenie ze św. Matką Teresą z Kalkuty"

więcej...

Ogłoszenie ! Filia w Lesku

wykrzyknikSzanowni Czytelnicy, w dniach od 2 do 31 stycznia 2017 r. roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku będzie nieczynna z powodu przeprowadzki. Wypożyczenia międzybiblioteczne w tym czasie nie będą realizowane.Przepraszamy za utrudnienia i serdecznie zapraszamy w tym okresie do naszych filii w Ustrzykach Dolnych, Sanoku, Brzozowie i Jaśle oraz do placówki macierzystej w Krośnie.

Dodatkowe informacje