Aktualności Wydarzenia

Dzień Otwarty w PWSZ w Sanoku

IMG 009114 marca 2017 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku kolejny raz „otworzyła swoje drzwi” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych podjęciem studiów na sanockiej Uczelni.

więcej...

"Spotkanie z twórczością Ireny Becli"

plakatPedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle serdecznie zaprasza na "Spotkanie z twórczością Ireny Becli" 29 marca 2017 r. o godz. 16.30.

 

więcej...

Lapbook i książka sensoryczna w pracy nauczyciela bibliotekarza

SAM 6425 114 marca 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu „Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy przy PBW w Krośnie Filii w Brzozowie”. Tematem głównym spotkania były metody pracy z czytelnikiem w bibliotece szkolnej.

więcej...

Zajęcia biblioteczno-edukacyjne w Zespole Szkół w Trepczy

1Z okazji przypadającego na marzec Światowego Dnia Leśnika oraz Lasów w dniu 1 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Trepczy oraz 3 marca w Samorządowym Przedszkolu nr 3 sanocka Filia PBW w Krośnie zorganizowała warsztaty czytelniczo-edukacyjne z wykorzystaniem książki pt. „Dlaczego oczy kota świecą w nocy?

więcej...

„Skuteczne metody zachęcania uczniów do czytania” – spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przy POEN w Jaśle

IMG 2213 marca 2017 r. odbyło się spotkanie, w działającej przy POEN w Jaśle, Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli języka polskiego. Było ono poświęcone wypracowaniu skutecznych sposobów zachęcania uczniów do czytania.

więcej...

Dodatkowe informacje