Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Aktualności

Ogłoszenie - godziny pracy w okresie światecznym

Pedagogiczna BIblioteka Wojewódzka w Krośnie informuję
w Wielki Piątek (18 kwietnia 2014) biblioteka czynna w godzinach od 9:00 do 15:00
w Wielką Sobotę (19 kwietnia 2014) biblioteka nieczynna.

Zaproszenie

Zespół "Sieć współpracy i samokształcenia przy Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie" zaprasza na spotkanie w dniu 23.04. 2014 r., o godz. 13.00

Czytaj więcej...

Inauguracja sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy szkolnych w jasielskiej Filii

DSC039622 kwietnia 2014 r. w jasielskiej Filii odbyło się spotkanie nauczycieli bibliotekarzy szkolnych inaugurujące sieć współpracy i samokształcenia. W spotkaniu wzięły udział 23 osoby.

Czytaj więcej...

„Biblioteczna Akademia Zdrowia” w Sanoku

DSCF1356W ramach akcji „Biblioteczna Akademia Zdrowia" sanocka filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie przygotowała ekspozycję zbiorów bibliotecznych włączając się w ten sposób w promocję edukacji zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży oraz innych czytelników biblioteki.

Czytaj więcej...

„Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci”

onierze Wyklci 2014 060Dla upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych została przygotowana wystawa w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci", która będzie czynna od 1 do 14 marca br. w godz. pracy biblioteki. 

Czytaj więcej...

Krośnieńska młodzież w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

onierze Wyklci 2014 01628 lutego br. już po raz drugi uczniowie Technikum Nr 6 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przygotowali inscenizację historyczną z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Dodatkowe informacje